Aşk Sohbet

Ana Sayfa / Aşk Sohbet

Aşk Sohbet

admin     23-07-20     Uncategorized     Aşk Sohbet     81 Defa Okundu

Aşk sohbet

Aşk dediğimizde sizinde boğazınız düğümleniyormu benim gibi. Filmlerdeki gibi bir Aşk olsun diye kendinizce hayallere dalıp yaşadınızmı ? Ona şarkılar söyleyip piknik yaparken O kaçarken siz kovaladınızmı ? Adını Aşk Sohbet olarak belirlediğimiz bir film senaryolasak nasıl olurdu?

Sahil kenarında el ele koşsak arada bir su atsak birbirimize. Aşkı Sohbete çevirsek Aşkın en derinini yaşasak mesela. Kötülüğü art niyeti bilmeden..

Susmazmı bu şehir!  Sadece seni duysam. Güneş musade etmezmi adımlarında gölge olsam.. 

Sevsek diyorum birbirimizi, bütün kötülüklere inat masumca sevsek. Gözlerimizdeki mutluluk hayat verse bize Mesela; elimi tutsan sen. benim içimde yeni yürümeye başlamış Bir çocuk heyecanı. Yanında olduğumda kendimi dünyanın en güvenilir yerindeymişim gibi hissetsem aklımda sadece sen olsan düşünmesem başka hiç birşey. Hiç kırılmasak birbirimize, hiç küsmesek, kızmasak sadece sevsek diyorum. Bilirsin benim triplerim meşhurdur, gülüp geçsek sonrasında arada yaptığımız çocukluklara. Bazen de çocuk olalım ama, uçurtmalar uçuralım özgürlüğümüzü gökyüzüne gönderir gibi. Lunaparka gidelim ya da dönme dolapta söyleyelim birbirimize hayallerimizi. Benim mutluluğum senin gözlerinde olsun senin mutluluğun tuttuğun ellerimde… Sinemaya gidelim patlamış mısırı tek alalım mesela. Duygusal filmler izleyelim seninle başımı omzuna koyup rahatça ağlayabileyim yanında. Aşktan olsun ama ağlamalarım yoksa susturamazsın beni çok ağlarım üzülürsem. Bazen derdimi dökebildiğim bir dost ol bana, bazen şevkatli bir baba. Ama en çok yâr ol yara vermeyen, yaralarıma merhem olan. Çok sev beni kork üzmekten de üzülmekten de…

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Superalem.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com